Jdi na obsah Jdi na menu
 


LIGA 2. polovina

 

počet diváků: 5 FUTSALOVÁ LIGA - OKRESNÍ PŘEBOR

rozhodčí:

Javorek, Moder

8. kolo 12.01.2012 18:45 hod. SH BEČOV
TRASPOL LUŽICE   x   SC BANÍK MEZIBOŘÍ   3:3   (3:1)
  střelci:   Jaroslav Klopot, David Rubáš, Slavomír Svoboda   x   Josef Piskač 2, Daniel Plášek  
1 David Duchek - B

Druhou polovinu sezony jsme začali rozpačitě, proti týmu Traspol Lužice na hřišti v Bečově. Zde se nám  povětšinou i dlouhodobě daří, avšak po zimní přestávce jsme byli nerozehraní a možná i kapku nervozní. Domácí na nás vlétli a my jsme již brzy dostali první branku a pocítili, že tento zápas taháme za kratší konec. Ještě do poločasu padlo několik branek a na přestávku se šlo za stavu 3:1. My jsme si o přestávku řekli, že nemáme kam spěchat a uklidňovali jsme se,  že musíme hrát trpělivě, abychom znovu neinkasovali. V zápase náš nejlepší hráč  - obránce J. Piskač ukázal své ofenzivní vlohy a i  jeho trefami jsme nakonec urvali alespoň remízu. Vzhledem k průběhu zápasu cenný bod. Tradičně skvěle - jako téměř v každém zápase,   zachytal v druhém poločase i V. Karaus a i jeho zásluhou jsme už neinkasovali žádný gól a byl to hlavně on, kdo držel naše akcie tohoto zápasu nad vodou.

 

 

J@ris

1 Vilém Karaus - B -
- 13 Jan Zajačík - © 9 Daniel Plášek - ©
- 2 Zdeněk Rejč 3 Jiří Březina -
- 6 Marek Malecký 6 Michal Jindra -
- 8 Milan Pecháček 7 Josef Piskač  
11 David Rubáš 8 Jaroslav Novák -
20 Slavomír Svoboda 10 Antonín Korf -
30 Jaroslav Klopot 77 Martin Dujka -
- - - -
- - - -
- - - -

 

počet diváků: 5 FUTSALOVÁ LIGA - OKRESNÍ PŘEBOR

rozhodčí:

Kirilák, Pešta

9. kolo 17.01.2012 19:00 hod. SH BEČOV
SC OBR MOST   x   SC BANÍK MEZIBOŘÍ   4:5   (1:2)
  střelci:   Jaroslav Pilař 3, Pavel Ludačka   x   Antonín Korf 2, Josef Piskač, Michal Kadlec, Daniel Plášek  
- 18 Miroslav Pícha - B

Další zápas, tentokráte 9. kolo základní části, se utkalo naše mužstvo tentokráte beze mě (pro pracovní vytížení), ale s kapitánem M. Kadlecem s týmem OBR Most. Venkovní zápas se vyvíjel dobře a po vyrovnaném boji náš tým vedl o jednu branku - 1:2. V utkání se trefil navrátivší kapitán M. Kadlec, po brance vstřelili i D. Plášek a J. Piskač. Největší překvapení na straně hostujícího celku bylo si vstřelení dvou branek  obráncem A. Korfem, který se tak největší mírou podepsal pod vítězství. Proti silnému týmu také perfektně zachytal brankář V. Karaus a cena tohoto vítězství na hřiště silného soupeře byla opravdu veliká. A to i přes hattrick vstřelený domácím borcem J. Pilařem. Slušná práce. 

 

 

J@ris

1 Vilém Karaus - B -
- 7 Tomáš Lukeš - © Michal Kadlec - ©
- 2 Marek Tapšík 3 Jiří Březina -
- 5 Petr Hladký 7 Josef Piskač
9 Jan Milfait 9 Daniel Plášek
- 11 Ferdinand Spieler 10 Antonín Korf   
   12 Robert Ludačka 77 Martin Dujka -
   23 Jaroslav Pilař - -
- - - -
- - - -
- - - -

 

počet diváků: 5 FUTSALOVÁ LIGA - OKRESNÍ PŘEBOR

rozhodčí:

Štafa, Janeček

10. kolo 24.01.2012 19:00 hod. SH BEČOV
MP STAVBY MOST   x   SC BANÍK MEZIBOŘÍ   2:4   (0:0)
   střelci:   Libor Výdurek, David Hosnedl   x   Daniel Plášek 2, Josef Piskač, Martin Dujka  
1 Jiří Bláha - B

Další zápas se hrál ve sportovní hale v Bečově, proti mužstvu MP Stavby Most. Do utkání jsme nastoupili pouze v šesti lidech v poli, stejně jako v minulém zápase. Utkání začalo opatrně z obou stran, k vidění bylo z obou stran spousta šancí, několik tyčí i břevno. Oba brankáři se však překonávali a to co nepokryli brankáři, zvládli obránci. Po poločase tak byl nerozhodný výsledek, netypických 0:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili se stejnou taktikou jako v první půli - hrát opatrně a čekat na šanci. Hned při prvním střídání jsme však inkasovali branku a bylo to 0:1. My dále trpělivě dobývali soupeřovu obranu a dočkali jsme se, když Jiří Březina přiťukl na Jaroslava Nováka, ten posunul z první na Daniela Pláška, který srovnal stav - 1:1. O Chvíli později bylo ještě veseleji, když si Josef Piskač seběhl na roh Jiřího Březiny a rozvlnil síť soupeře. Pak se dostal ke slovu opět Daniel Plášek, který se nemýlil a skóre bylo 3:1. Soupeř se však nevzdal a dokázal vstřelil kontaktní branku na 3:2. V tu dobu již zbývalo do konce utkání jeden a půl minuty a ihned po inkasované brance jsme si vzali Time out. Tento jsme po záhájení hry proměnili v gól, který vstřelil Martin Dujka po nahrávce Jaroslava Nováka - 4:2. Tento stav jsme už udrželi a mohli tak zaslouženě slavit další vítězství. Krásný bojovný a takticky zvládnutý zápas.

 

J@ris

1 Vilém Karaus - B -
  9 Libor Výdurek - © 9 Daniel Plášek - ©  
- 2 Pavel Koranda 3 Jiří Březina -
3 David Hosnedl 7 Josef Piskač
- 4 Marcel Pokoš 8 Jaroslav Novák -
- 5 Martin Matura 10 Antonín Korf -
- 6 David Sedlák 77 Martin Dujka
- 8 Jakub Zaspal - -
-   - -
- - - -
- - - -

  

počet diváků: 20 FUTSALOVÁ LIGA - OKRESNÍ PŘEBOR

rozhodčí:

Gajarský, Šůň

11. kolo 03.02.2012 19:00 hod. SH MEZIBOŘÍ
FC KOPISTY   x   SC BANÍK MEZIBOŘÍ   4:3   (1:2)
  střelci:   Jiří Lovíšek 2, Václav Plos, Petr Balšán   x   Jaroslav Novák, Josef Piskač, Michal Jindra  
- 20 Michal Morávek - B

V 11. kole jsme zavítali na hřiště týmu FC Kopisty. V hale byla bouřlivá atmosféra, především zásluhou domácího hráče J. Lovíška, který zde měl spoustu svých svěřenců - fotbalových dorostenců, které trénuje. Ti vytvářeli opravdu hlasitou zvukovou kulisu k zápasu. Skore otevřel J. Novák po  rozehrávce D. Pláška z rohu. Pak sice domácí srovnali stav, ale na straně hostů se trefil M. Jindra a stav 1:2 vydržel až do konce poločasu.  Diváci ve druhém poločasu bouřlivě skandovali a fandili a možná i proto se schylovalo k obratu v zápase. Domácí vyrovnali a posléze i vstřelili rozdílovou branku na 3:2. My jsme ale znovu dokázali srovnat stav, tentokrát na 3:3, zásluhou J. Piskače. Ke konci zápasu na nás nejspíš dolehla atmosféra samotného zápasu a sám  J. Lovíšek vstřelil vítězný gól zápasu. Stav 4:3 už vydržel a domácí slavili úspěch. Gratulace domácím i jejich  fan clubu.

 

 

J@ris

1 Vilém Karaus - B
- 6 Pavel Nemazal - © 9 Daniel Plášek - ©
- 3 Milan Kafka 2 Rudolf Dietrich -
  8 Jiří Lovíšek 3 Jiří Březina -
- 9 David Skramlík 6 Michal Jindra   
10 Václav Plos 7 Josef Piskač
- 11 Slavomír Konya 8 Jaroslav Novák
- 13 Radek Černovský 10 Antonín Korf -
18 Petr Balšán 77 Martin Dujka
- - - -
- - - -

 

počet diváků: 10 FUTSALOVÁ LIGA - OKRESNÍ PŘEBOR

rozhodčí:

Šůň, Spusta

12. kolo 08.02.2012 19:00 hod. SH MEZIBOŘÍ
SC BANÍK MEZIBOŘÍ   x   SPARTAK JANOV   10:6   (5:2)
   střelci:   Daniel Plášek 4, Josef Piskač 3, Jaroslav Novák 2, Rudolf Dietrich   x   Miroslav Štěpnička 3, Martin Salač, David Anderle, Nikola Bojovič  
- 1 Vilém Karaus - B

Utkání 12. kola přivítalo naše mužstvo  na domácím hřišti soupeře z Janova. Utkání hrané proti jednomu z nejspodnějších pater průběžné tabulky  ukázalo předpokládaný vývoj a v prvním poločase náš tým dominoval. Skore 5:2 po poločase mluvilo za své. V druhém poločase jsme jen udržovali dostatečný náskok a celkem pohodlně dokráčeli za čekaným vítězstvím v poměru 10:6. V utkání bylo několik vícebrankových  střelců - na straně  domácího  mužstva vstřelil nejvíce - 4 branky D. Plášek, na straně hostů jejich nejlepší hráč M. Štěpnička vstřelil hattrick.

 

 

J@ris

18 David Vokurka - B -
  9 Daniel Plášek - © 1 David Anderle - ©
  2 Rudolf Dietrich 3 Nikola Bojovič  
- 3 Jiří Březina 7 Miroslav Formánek -
- 6 Michal Jindra 8 Martin Salač
7 Josef Piskač 9 Petr Kostečka -
8 Jaroslav Novák 10 Miroslav Štěpnička   
- 10 Antonín Korf 17 Jan Herák -
- - - -
- - - -
- - - -

 

počet diváků: 20 FUTSALOVÁ LIGA - OKRESNÍ PŘEBOR

rozhodčí:

Pešta, Dočekal

13. kolo 16.02.2012 20:00 hod. SH MEZIBOŘÍ
FK BANÍK MEZIBOŘÍ   x   SC BANÍK MEZIBOŘÍ   7:5  (1:4)
  střelci:   Václav Rédl 3, František Jansa 2, Pavel Pšenko, Štěpán Krchov   x   Daniel Plášek 2, Jaroslav Novák, Michal Jindra, Antonín Korf  
- 1 Zdeněk Anděl - B

Předposlední utkání v základní části bylo derby s týmem FK Baník. My jsme byli v zápase vedeni jako hosté. V prvním poločase bylo zjevné, že domácí jsou hodně nabuzeni a touží po vítězství. My jsme jim však ukázali  lekci z produktivity a vypracovali jsme si pěkný náskok 1:4 v náš prospěch. Tento stav byl po prvním poločase.  Druhý poločas byl pravým opakem prvního a do hry se více dostávali domácí. Měli také potřebné štěstí v koncovce a postupně zápas otočili až do konečného stavu 7:5. Nám v závěru hodně docházely síly a více motivovaní domácí toho beze zbytku využili. V utkání se blýskl na straně domácích V. Rédl hattrickem a na straně nás - hostí D. Plášek s dvěma trefami. Smolné utkání, v kterém jsme si nechali vzít vítězství. Jako už po několikáté v sezoně se stalo, že jsme ztratili zápas, v kterém jsme po prvním poločase vedli. Určitě to do budoucna nutí k zamyšlení nad touto statistikou!

 

J@ris

1 Vilém Karaus - B -
- 3 Rudolf Smolka - © 9 Daniel Plášek - ©  
6 Pavel Pšenko 2 Rudolf Dietrich -
- 7 Jakub Nechvapil 3 Jiří Březina -
  10 Václav Rédl 6 Michal Jindra
11 František Jansa 7 Josef Piskač -
- 15 Jakub Pšenko 8 Jaroslav Novák
20 Štěpán Krchov 10 Antonín Korf
- - - -
- - - -
- - - -

 

počet diváků: 25 FUTSALOVÁ LIGA - OKRESNÍ PŘEBOR

rozhodčí:

Spusta, Šůň

14. kolo 22.02.2012 19:00 hod. SH MEZIBOŘÍ
SC BANÍK MEZIBOŘÍ   x   FC EMERAN KLÍNY    9:7   (4:2)
   střelci:   Daniel Plášek 5, Tomáš Karaus 3, Michal Jindra   x   Pavel Jarolím 4, Michal Broskovics 2,  Jan Svačina  
- 1 Vilém Karaus - B

V posledním zápase základní části jsme se utkali s týmem Emeran Klíny, kterého jsme v první části soutěže dokázali porazit těsným výsledkem na jeho hřišti. I proto jsme doufali, že se nám podaří zvítězit i tentokrát. V zápase nám  šlo téměř o všechno, neboť se rozhodovalo o našem případném postupu do play off. V utkání jsme začali dobře a hlavně zásluhou T. Karause, který vstřelil hattrick, jsme v prvním poločase rychle vedli. Jedinou kaňkou bylo to, že T. Karaus dostal také za faul žlutou kartu a následně za hlasité protesty další žlutou - celkově červenou. Šli jsme tedy  "do tří", přesilovku dokázali naši soupeři po těžkém dobývání proměnit. Navíc  T. Karaus nemohl v utkání pokračovat. V poločase byl stav 4:2. Ve druhém poločase se strhla branková přestřelka, v níž jsme byli nakonec Ti šťastnější. D. Plášek se blýskl 5 brankami, jednu branku přidal i M. Jindra. Utkání jsme zvládli a po zásluze vyhráli, s divokým skore v poměru 9:7. V utkání sledované 25 diváky si určitě všichni přišli na své. Po zásluze jsme postoupili do nadstavbové části, alespoň ze 4 příčky.

 

 

J@ris

1 Pavel Zubeček - B -
   9 Daniel Plášek - ©

4 Michal Broskovics - ©

- 2 Rudolf Dietrich 3 Ondřej Kobylák -
- 3 Jiří Březina 5 Radim Nechala -
6 Michal Jindra 7 Miloslav Zajíc -
- 7 Josef Piskač 10 Jaroslav Horák -
- 8 Jaroslav Novák 11 Pavel Jarolím  
- 10 Antonín Korf 13 David Bayer -
20 Tomáš Karaus 20 Jan Svačina
- - - -
- - - -